BMW M2 - supersamochód nie tylko dla sportowców

BMW M2 to auto przyciągające nie tylko z uwagi na parametry, ale także i na wygląd. To wóz szybki, o atrakcyjnym designie i bardzo nowoczesny. Wszystkie zastosowane ulepszenia uczyniły z niego świetny, współczesny pojazd, w którym będzie się wygodnie podróżować każdemu. Chociaż BMW M2 jest ogólnie rzecz biorąc samochodem sportowym, to model ten podbije na pewno serce także i fanów bezpiecznej, wolniejszej jazdy. Co warto o nim wiedzieć?

BMW M2 - nowoczesny design

BMW M2 prezentuje się niezwykle nowocześnie. Z jednej strony imponuje swoim wyglądem - jest muskularny, ale ze zgrabnymi bokami i szerokim tyłem. Proporcje są zatem zachowane, chociaż twórcy poruszali się na granicy dobrego smaku - efekt jednak naprawdę powala i z pewnością podbije każde serce. Wizualnie pojazd jest spory, ale nie przesadnie - prezentuje się dokładnie tak, jak sportowe auto prezentować się powinno. Na pewno będzie się wyróżniał na drodze i z pewnością będzie przyciągał uwagę innych kierowców czy przechodniów swoim wyglądem.Także wygląd wnętrza jest więcej niż zadowalający, co przekłada się oczywiście na komfort jazdy. Model ten powstał z myślą o kierowcy - projektanci dołożyli wszelkich starań, żeby osoba kierująca była możliwie jak najbardziej zadowolona, odpowiadając na wszelkie jej ewentualne potrzeby. Nawet kierownica jest gruba, świetnie wyprofilowana, by wygodniej się nią sterowało. Klasyczne zegary wskazują wszystkie najważniejsze parametry wozu. Cała kabina jest kompaktowa i tak rozplanowana, by każdy ważny element był w zasięgu ręki.

BMW M2 - przyspieszenie i wygoda

Wygodę kierowania pojazdem zwiększa komfortowy fotel, który stanowi znakomite podparcie dla całego ciała. Nawet wyjazd w długie trasy nie będzie wywoływał odczucia dyskomfortu, a przyjemność prowadzenia BMW M2 z pewnością sprawi, że cała droga zostanie pokonana sprawnie. W końcu czas mija szybciej, gdy dzieje się coś miłego. Jeśli chodzi o dane techniczne, dotyczące wozu, pod pokrywę silnika trafiła trzylitrowa jednostka benzynowa. Dodatkowo wyposażono ją w system doładowania M TwinPower Turbo, o mocy 365 KM oraz 464 Nm momentu obrotowego.

Cechy BMW M2

Warto też wspomnieć o opcji zwiększenia momentu obrotowego aż do 499 Nm. Jeździć można zarówno w normalnym trybie, jak i w trybie Sport. Ta druga opcja na pewno ucieszy fanów szybszej jazdy. BMW M2 jest supersamochodem, to znaczy typem samochodu sportowego, którego konstrukcja i silnik pozwalają na uzyskanie dużej szybkości. Zawieszenie trzyma się znakomicie asfaltu, a nadwozie jest nieduże i świetnie wyważone. Ma to znaczenie zwłaszcza na zakrętach, kiedy to kierowca nie odczuwa nawet pokonywania kolejnych łuków - a tym bardziej tego, że sam pojazd tak wiele waży. Z pewnością auto zostanie docenione przez każdego kierowcę, który szuka dla siebie komfortowego, sportowego wozu, który z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo, a z drugiej ma w sobie iskrę szaleństwa - jak przystało na prawdziwy, sportowy samochód.

BMW M2 - unikalne dodatki

BMW M2 to samochód, który świetnie oddaje ducha współczesnych czasów. Nie mogło w nim zatem zabraknąć nowoczesnych dodatków, które każdy nowoczesny człowiek chciałby widzieć. Pojazd zapewnia wygodne sterowanie multimediami, dysponuje świetnym nagłośnieniem i oferuje kierowcy całą gamę elementów, które usprawnią jeszcze jazdę. Sporo dodatków można jeszcze dokupić, czyniąc pojazd bardziej spersonalizowanym.Ogólnie rzecz biorąc jest to auto niezwykłe, ponieważ z jednej strony idealne dla sportowców, a z drugiej świetnie wyważone - można nim jeździć spokojnie i wygodnie przez większą część czasu. Dlatego właśnie BMW M2 jest tak naprawdę samochodem dla każdego!