Luksusowe samochody na wynajem

W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z możliwości wynajęcia auta, zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo. Pozwala to w łatwy sposób przemieszczać się po mieście, do którego właśnie przybyliśmy, ale też zwyczajnie skorzystać z dostępnej usługi i pojeździć wymarzonym autem w rodzinnej aglomeracji. Samochody z wyższych półek są dostępne od ręki, jakie więc warto wybrać?

Audi A6 S-Line

To model klasy wyższej z segmentu E, produkowany nieprzerwanie od 1994 roku. Samochód zastąpił bardzo udany model 100 i błyskawicznie A6 poszedł w ślady swojego poprzednika zdobywając silną pozycję na rynku i stając się jednym z czołowych graczy w swojej klasie. Świadczy o tym nie tylko dobra sprzedaż, ale i liczne nagrody zdobywane w prestiżowych konkursach, w tym triumf w plebiscycie na Światowy Samochód Roku 2005. Zdecydowanie jest to bardzo pożądany model, który spodoba się osobom ceniącym komfort i wysoką jakość użytkowania, a wypożyczalnia samochodowa umożliwia im to w bardzo łatwy sposób.

Audi S8

Wszystkim zainteresowanym możliwością wypożyczenia samochodu, szczególnie poleca się flagową, 4-drzwiową limuzynę Audi, a dokładnie - model należący do klasy samochodów luksusowych, produkowany od 1994 roku. Audi S8 jest ulepszoną, zdecydowanie bardziej sportową wersją A8, która z kolei zastąpiła model V8. Była to pierwsza na świecie ekskluzywna limuzyna w całości zbudowana z aluminium. Przestronne wnętrze oraz luksusowy wygląd auta, należącego do segmentu F, dają olbrzymią satysfakcję z jazdy. Samochód osiąga przyspieszenie od 0 do 100km/h w ciągu 3,8 sekundy.

BMW na wynajem

BMW X5

Bmw x5 to samochód charakteryzujący się ogromną potęgą i elegancją, zapewnioną dzięki starannie wykonanej jednoczęściowej atrapie chłodnicy oraz wyostrzonej stylistyce X reflektorów. W tym aucie zadbano o nawet najmniejszy detal – wnętrze jest wypełnione szlachetnymi elementami szklanymi, w tym dachem panoramicznym Sky Lounge, który wspaniale prezentuje się w każdym świetle. Model jest produkowany nieprzerwanie od 1999 roku, którego do tej pory sprzedano w aż 1,3 miliona egzemplarzy.

BMW M5

Ten model jest sportową wersją BMW serii 5. Należy do klasy średniej, a dokładnie segmentu E, produkowany nieprzerwanie od 1972 roku. Pierwsza M5 była bardzo podobna do wersji 535i, z jedną różnicą – zastosowano w niej zmodyfikowany silnik z BMW M1. Naturalny, choć tym samym niezwykle intrygujący wygląd tego auta powoduje spore zainteresowanie. Najczęstszym wyborem jest szlachetny kolor szarości, który dodaje elegancji całej produkcji. To samochód przeznaczony zarówno do codziennej jazdy po mieście, która dzięki tak dopracowanej konstrukcji, doda emocji w ciągu dnia. Auto nadaje się również na autostrady, do przemieszczania się po górach czy o wiele trudniejszych, zabłoconych trasach.

Wypożyczalnie samochodów umożliwiają korzystanie z tych, a także wielu innych aut w każdym dogodnym dla zainteresowanych momencie. Ten bardzo prosty, niewymagający proces pozwala na czerpanie radości z każdej chwili spędzonej w wymarzonym aucie. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji poszczególnych osób.