Soft 99: kosmetyki samochodowe, dzięki którym Twoje auto będzie lśnić!

Kosmetyki samochodowe marki Soft99 cieszą się wielkim uznaniem wśród osób zajmujących się auto detailingiem. Jest to japońska firma, która może się pochwalić już ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Dzięki temu dobrze znają potrzeby swoich klientów i ciągle dostarczają nowych produktów, które pomagają miłośnikom samochodów w utrzymaniu ich w nienagannej kondycji. Zaufało im wielu profesjonalistów, jeżeli więc poszukujesz sprawdzonych preparatów do dbania o swój samochód powinieneś zapoznać się z ich produktami. Poniżej przedstawimy kilka ciekawych przykładów.

Soft 99 na rysy

Wszelakiego rodzaju uszkodzenia na karoserii to zmora każdego kierowcy. Niestety nie da się ich uniknąć i prędzej czy później trzeba będzie się z mierzyć z tym problemem. Marka Soft 99 przychodzi nam z pomocą również w takiej sytuacji. New Scratch Cleaner Wax Mirriw Finish B&D to wosk samochodowy, który pozwala na uzupełnianie drobnych ubytków na lakierze. Zanim użyjemy go na karoserii, trzeba ją najpierw dokładnie umyć, szczególne w miejscu, które nas najbardziej interesuje. Następnie nakładamy warstwę preparatu i czekamy aż wyschnie. Producent deklaruje, że nie jest konieczne docieranie. Po wszystkim lakier samochodu będzie wyglądał o niebo lepiej oraz uzyskamy efekt lustra, tak bardzo pożądany przy tego typu zabiegach.

Soft 99 do szyb

W ofercie japońskiego producenta znajdziemy także kosmetyki, które pozwolą nam dbać o szyby naszego pojazdu. Z pewnością największym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się tak zwane niewidziane wycieraczki. Tworzą one hydrofobową powierzchnię na szybach oraz plastikowych elementach takich jak reflektory, która pomaga w utrzymywaniu ich w czystości oraz ułatwia jazdę w trudnych warunkach.

Co ciekawe, można go stosować także na osłonach kasków motocyklowych. Glaco Blave, bo o nim mowa, wyróżnia się bardzo łatwym sposobem aplikacji, który sprawia, że każdy może zabezpieczyć w ten sposób swój pojazd. Zanim przystąpimy do aplikacji, należy dokładnie umyć docelową powierzchnię. Potem wystarczy równomiernie rozprowadzić preparat i od razu go zetrzeć. Po wszystkim Glaco Blave już zaczyna działać. Oprócz tego w ofercie Soft 99 znajdziemy także klasyczny środek do mycia szyb, a także chemię zapobiegającą parowaniu szyb.

lśniąca powierzchnia samochodu

Jak nakładać wosk na mokro Soft 99?

Większości z nas nakładanie wosku kojarzy się zapewne ze żmudnym i czasochłonnym rozprowadzaniem pasty po całej karoserii samochodu, a następnie oczekiwaniu na jej wyschniecie oraz dotarcie powierzchni. Oczywiście wiele osób traktuje to jako zajęcie relaksujące, w końcu jesteśmy w gronie miłośników motoryzacji, prawda? Co jednak w sytuacji, gdy nie mieliśmy czasu, a popołudniu wybieramy się na poważną uroczystość rodzinną i chcemy aby nasz wóz prezentował się godnie, wzbudzając podziw wymieszany z zazdrością u innych gości? W takim wypadku marka Soft 99 oferuje nam woski w sprayu nakładane na mokro. Mało tego, są one rozprowadzane za pomocą aplikatora w kształcie bazooki. Zastanawiacie się dlaczego? Odpowiedź jest prosta: po wszystkim nasz samochód będzie wyglądał wystrzałowo! Przejdźmy jednak do rzeczy. Jak należy właściwie nakładać taki wosk? Producent sugeruje oczywiście, aby najpierw umyć auto. To żadna nowość, jednak potem nie musimy czekać aż wyschnie, ale możemy od razu zabrać się za rozprowadzanie wosku. Tutaj zaleca się, aby nakładać go po kolei na poszczególne elementy karoserii. Spryskujemy powierzchnię, a potem rozcieramy preparat. Mokra karoseria pomoże w szybkim nawoskowaniu. Po wszystkim docieramy ją tak, aby nigdzie nie pozostały pozostałości preparatu. Warto tu dodać, że jeśli użyjemy sprayu na szybie, uzyskamy efekt podobny do tego, który daje niewidzialna wycieraczka. Jeżeli została ona wcześniej użyta na szybie, zostanie on wzmocniony. 

Jak widać korzystanie z kosmetyków samochodowych firmy Soft 99 nie jest zarezerwowane jedynie dla profesjonalistów. W zasadzie każdy może podjąć się przywrócenia blasku swojemu towarzyszowi na czterech kołach. Można wręcz powiedzieć, że łatwy sposób aplikacji zachęca do tego typu praktyk. Nie ma też wątpliwości, że samodzielnie wykonane woskowanie, czy usunięcie rys z karoserii dostarczy nam wiele radości i satysfakcji. Jeżeli zainteresowały Cię opisane wcześniej środki oraz chciałbyś sam wypróbować ich działanie, zapraszamy na stronę naszego sklepu gdzie znajdziesz kosmetyki marki soft99. Znajdziesz tam kosmetyki marki Soft 99 oraz wiele innych użytecznych akcesoriów i urządzeń, które mogą Ci się przydać jeśli chcesz dobrze zadbać o swoje auto.