Wynajem samochodów okolicznościowych - co warto wiedzieć?

Wynajem okolicznościowy samochodu

Ślub to niebywale ważny dzień w życiu każdego człowieka. Narzeczeni organizują to wydarzenie często latami, dopracowując każdy szczegół. Wystrój pomieszczenia, w którym odbywa się uroczystość, to bardzo ważny element, wszystko powinno ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość. Bardzo ważnym aspektem jest też to, czym pojedziemy do ślubu. Czy warto wynajmować samochody okolicznościowe?

Samochód weselny z pewnością powinien przypaść do gustu zarówno pannie młodej, jak i panu młodemu. Niekiedy trzeba iść na związany z tym kompromis. Auto do ślubu powinno być też dostosowane do scenografii oraz miejsca, w którym cała uroczystość się odbędzie. W przypadku wieczorów kawalerskich czy panieńskich te samochody mogą być bardziej spersonalizowane. Docelowo, para młoda ma opuścić ceremonię jednym samochodem weselnym, który spełni ich oczekiwania i sprawi, żeby ten dzień był jeszcze cudowniejszy.

Czy ważne jest miejsce wesela?

Obecne trendy w branży ślubnej pokazują, jak bardzo zróżnicowane są gusta. Niektóre pary świętują wesele na przepięknie ozdobionej sali, na której gra orkiestra, a spadające confetti wplata się we włosy gości. Inne natomiast marzą o weselu na świeżym powietrzu. Spotkać się można również z kompletnie luźnymi weselami, w których casualowy styl zdecydowanie gra główną rolę. Ile ludzi - tyle pomysłów, i każdy z nich z pewnością jest na tyle indywidualny, że pozostawia po sobie niebywałe wspomnienia.

Świętując to wydarzenie tradycyjnie na sali pełnej gości, warto przejrzeć ofertę limuzyn, które pozwolą nam z klasą podjechać na salę weselną. Odpowiednie przystrojenie eleganckiego samochodu da efekt, który pozostanie nie tylko na zdjęciach, ale i w naszej pamięci na długi czas.

Samochód do ślubu

Biorąc pod uwagę tematykę uroczystości i okoliczności, w których się ona odbywa, warto rozważyć również mniej standardowe rozwiązania. Dla przykładu na wesele odbywające się w jakimś zamku, można podjechać samochodem w stylu retro lub bryczką. Podkreśli to zamkowy charakter oraz sprawi doskonałe pierwsze wrażenie.

A może wspólne zainteresowania?

Dla miłośników sportu bardzo efektownym rozwiązaniem będzie sportowy wóz. Widok panny młodej w snieżnobiałej sukni, która siedzi w designerskim samochodzie, z pewnością jest imponujący. Wśród przyszłych małżeństw z pewnością znajdą się miłośnicy starych, kultowych aut. Przeglądając oferty wypożyczalni możemy się spotkać z zabytkowymi samochodami, które z pewnością byłyby ozdobą oraz atrakcją uroczystości. Auta do ślubu, które można znaleźć w ofercie firm, są tak różnorodne, że z pewnością każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Jedną z takich firm, która posiada bardzo szeroki wachlarz luksusowych i robiących wrażenie samochodów, jest miesząca się w Krakowie wypożyczalnia LUMARENTAL. Nissan GTR-R, Porsche 911, czy najnowsze wydanie Forda Mustanga, to tylko nieliczne modele, które możemy wypożyczyć i robić olśniewające wrażenie w tym jednym z najważniejszych dni życia. Sprawdź więcej na http://lumarental.pl/samochod-do-slubu/ >>

Wynajem samochodów okolicznościowych to z pewnością nie tylko śluby i wesela. W ostatnich trendach pojawia się wynajem tego typu aut na urodziny czy wieczory kawalerskie. Spotęgują one doznania związane z daną okolicznością. Przyszłe panny młode mogą świętować swój wieczór panieński na przykład w limuzynach. A pary wybierające się na studniówki, mogą zadbać o elegancki samochód, który je tam zawiezie. Wynajem aut jest popularny również w przypadku tych bardziej kameralnych uroczystości.